Poznaj swojego klienta
Podstawową regułą, którą powinien kierować się każdy przedsiębiorca w walce o rynek, jest poznanie swojego klienta. Wiedza o nim pozwala podejmować trafne decyzje i wygrywać z konkurencją.
Podchodź indywidualnie
Wszyscy uczestnicy programu posiadają swoją kartę klienta. W jednym miejscu zebrane są zarówno dane osobowe i kontaktowe, jak i pełna historia zakupów oraz kontaktów. Każdy Twój gość ma zupełnie inne potrzeby i preferencje. Zgromadzona wiedza pozwoli Ci go obsłużyć nie tylko profesjonalnie, ale i indywidualnie. Gwarantujemy, że Twoi klienci to docenią.
Trafiaj precyzyjnie do celu
Reklama, aby była skuteczna, musi być dostosowana do odbiorców. Możliwości Lumo pozwolą zniwelować ryzyko nietrafionych promocji. Dzięki znajomości każdego klienta możliwe będzie precyzyjne kierowanie konkretnego przekazu tylko do tych osób, które są nim zainteresowane. Zysk będzie podwójny: oszczędność kosztów i pracy przy zwiększonej skuteczności twoich działań marketingowych.
Wygoda i bezpieczeństwo
Intuicyjna wyszukiwarka pozwoli Ci błyskawicznie znaleźć w bazie klientów wszystko, czego potrzebujesz. Co bardzo ważne, Lumo dobrze chroni gromadzone dane, więc nie musisz się martwić o ich bezpieczeństwo.
Wypróbuj Lumo.pl przez 14 dni bez żadnych zobowiązań

Wypróbuj