Zbieraj pozytywne opinie
Po każdej transakcji Lumo zaprasza uczestników programu lojalnościowego do oceny Twoich usług. Zbierane opinie pochodzą wyłącznie od obecnych klientów, przez co są wiarygodne dla poszukujących informacji i cenne dla Ciebie.
Klienci ufają klientom
Trzech na czterech Polaków przed dokonaniem zakupu sprawdza opinie w sieci. Co więcej, co trzeci polski konsument poszukuje w Internecie informacji o lokalnych usługodawcach: fryzjerze, mechaniku czy stomatologu. To, czego najbardziej poszukują klienci, to komentarze godne zaufania.
Gromadzenie prawdziwych opinii o Twojej firmie pozwoli Ci budować renomę i wizerunek solidnego usługodawcy. Internauci będą mogli polegać na wiarygodnych ocenach Twojego biznesu.
Informacje cenne dla Ciebie
Wiarygodne komentarze są cenne nie tylko z punktu widzenia potencjalnych klientów. Również i dla Ciebie będą one doskonałym źródłem wiedzy, z czego Twoi goście są zadowoleni, a co jeszcze musisz poprawić. Będziesz mieć podstawę do nieustannego doskonalenia jakości usług i dostosowywania ich do oczekiwań i potrzeb klientów.
Popraw swoją widoczność w sieci
Dzięki wykorzystaniu odpowiednich funkcji Lumo, gromadzone opinie mogą być automatycznie zamieszczane na Twojej stronie internetowej lub profilu na portalu Facebook. Ich unikalna treść będzie stanowić doskonały materiał promocyjny oraz przyczyni się do lepszego pozycjonowania Twojej witryny w wyszukiwarkach.

zbierasz komentarze

publikujesz je na facebook

Twoja firma jest wiarygodna

Wypróbuj Lumo.pl przez 14 dni bez żadnych zobowiązań

Wypróbuj