To, co klienci lubią najbardziej
Godne pożądania nagrody to zdecydowanie najprzyjemniejszy dla Twoich klientów element programu lojalnościowego, a zarazem główna przyczyna, dla której zdecydują się brać w nim udział.
Nagrody dopasowane do Twoich klientów
Odpowiedni dobór nagród do specyfiki klienteli jest kluczowy, by program lojalnościowy cieszył się powodzeniem i angażował uczestników. My wychodzimy z założenia, że nikt nie zna Twoich klientów tak dobrze, jak Ty. Z tego powodu nie tworzymy sztywnych, odgórnie narzuconych katalogów i pozostawiamy Ci pełną dowolność przy wyborze sposobu, w jaki chcesz nagradzać swoich lojalnych klientów.
Nieograniczona liczba możliwości

Nagrodami za zgromadzone punkty mogą być produkty, bony na jedną z twoich usług (która przy tej okazji może dodatkowo zostać efektywnie wypromowana) lub też zupełnie niezwiązane z Twoim biznesem atrakcje (np. bilet do kina, wejściówka do aquaparku). Tak naprawdę przy tworzeniu pomysłów na nagradzanie lojalnych klientów jedyną barierą jest Twoja wyobraźnia.

W razie potrzeby nasi specjaliści pomogą Ci dokonać koniecznych kalkulacji i odpowiednio dobrać wartość nagród do liczby wymaganych za nie punktów tak, by stały się one motorem napędowym nie tylko programu lojalnościowego, ale i całego Twojego biznesu.

Wypróbuj Lumo.pl przez 14 dni bez żadnych zobowiązań

Wypróbuj