Najskuteczniejsza forma promocji
Czy wiesz, że aż 84% Polaków ufa rekomendacjom znajomych oraz rodziny w zakresie produktów i usług? Natrętny i absolutnie nieobiektywny przekaz reklamowy sprawia, iż coraz chętniej zasięgamy opinii bliskich i zaufanych nam osób.
Marketing rekomendacji
Nowocześni przedsiębiorcy z dużym powodzeniem stosują rozwiązania z zakresu marketingu rekomendacji. Bazuje on właśnie na dzieleniu się pozytywnymi doświadczeniami przez zadowolonych klientów. Dzięki temu, że taki przekaz jest wiarygodny, wykazuje się nieporównywalnie większą skutecznością niż tradycyjne działania promocyjne.
Polecenia w mediach społecznościowych
Wykorzystanie popularnych mediów społecznościach nada ogromny zasięg rekomendacjom Twoich zadowolonych klientów. Wystarczy wspomnieć o kilkunastomilionowej rzeszy polskich użytkowników portalu Facebook. Rozwiązania zastosowane w Lumo pozwolą dotrzeć do nich z informacją o Twojej firmie. Co ważne, skutecznie i przy niewielkim koszcie.
Automatyczne nagradzanie punktami za każde polecenie Twojego biznesu na portalu Facebook zachęci klientów do dzielenia się pozytywnymi doświadczeniami ze znajomymi, poszerzając grono Twoich potencjalnych klientów.
Nieważne jak – ważne, że skutecznie
W programie lojalnościowym masz także możliwość nagradzania skutecznych poleceń przekazanych drogą bardziej tradycyjną. Klienci mogą zarekomendować Twoje usługi w czasie rozmowy czy poprzez e-mail. Tak naprawdę nieważne, w jaki zrobili to sposób – dla Ciebie liczy się efekt.

Za skutecznie polecenie warto nagradzać obie strony: nie tylko tę, która Cię poleciła, ale także nowo przybyłego klienta. Tym sposobem stały klient będzie zmotywowany do promowania Twojego biznesu, a jego znajomy czy krewny do skorzystania z otrzymanej rekomendacji.

Zadowoleni konsumenci

polecają Twoją firmę znajomym

zyskujesz nowych klientów

Wypróbuj Lumo.pl przez 14 dni bez żadnych zobowiązań

Wypróbuj